Najnowsze ogłoszenia

2017-04-25 09:24:11, id 50069

Praca w hotelu

Hotel Cukropol zatrudni recepcjonistkę/recepcjonistę. Tel. 602669457
2017-04-25 09:22:27, id 50068

Wynajmę pomieszczenia

Firma Markowski wynajmie pomieszczenia/biura/gabinety. Łaczie 165m2 w Gostyniu rzy ul. Wrocławskiej 154 ( przy Wydzziale Komunikacji) Tel 602669457
2017-04-24 22:36:10, id 50066

sprzedam sukienkę

Sprzedam komplet sukienka i bolerko eqri roz. 134-140. Cena 50 zł.
2017-04-24 21:12:34, id 50064

sprzedam

sprzedam dom w centrum gostynia z przeznaczeniam na gadinety lub biura ,
2017-04-23 20:23:52, id 50063

praca

praca w charakterze kierowcy , wymagane prawo jazdy kat. B tel. 607-850-499
2017-04-22 14:53:58, id 50061

wyposażenie kuchni

witam mam na sprzedaż kuchenkę gazowo-elektryczną oraz zlewozmywak granitowy z baterią oraz mikrofalówkę więcj informacji telefonicznie cena do uzgodnienia polecam
2017-04-22 12:48:08, id 50060

Wynajem Mieszkania

Gostyń-centrum.Do wynajęcia mieszkanie o pow.98m2,3 pokoje,łazienka,,kuchnia,piwnica,strych,miejsce parking.Tel.601 791 213
2017-04-22 09:58:53, id 50059

Darmo oddam kotka w dobre ręce

Oddam za darmo w dobre ręce ładną,młodą kotkę.Kotka jest zadbana,czysta i zdrowa,wychowywana w domu, oswojona z ludźmi.Nie brudzi,załatwia się w kuwecie.
2017-04-21 19:57:53, id 50058

Ciesielstwo-Dekarstwo

Witam, prowadzę firmę CIESIELSKO- DEKARSKĄ której oferta obejmuje m.in.: - profesjonalny montaż pokryć dachowych: więźby dachowe, dachówki ceramiczne, blacho-dachówka, papy termo-zgrzewalne, deskowanie, papowanie, foliowanie dachów, - okna dachowe, - usuwanie azbestu, z możliwością wystawienia
2017-04-21 19:19:39, id 50055

przyjmę ucznia i pracownika

przyjmę ucznia i pracownika w zawodzie monter instalacji sanitarnych okolice Pępowa
2017-04-21 14:16:03, id 50054

Renault Twingo

Sprzedam Renault Twingo rocznik 1996 pierwsza rejestracja 1997. Otwierany dach całkowicie sprawny. Auto po remoncie podwozia, wymieniono tłumik, chłodnicę pompę akumulator, klocki i tarcze hamulcowe, reflektory opony wielosezonowe. Zarejestrowany przegląd
2017-04-21 11:53:29, id 50053

Sprzedam ziemię rolną

Sprzedam ziemię rolną w Księginkach koło Dolska 14 ha wraz z domem i zabudowaniami gospodarczymi.
2017-04-21 10:14:23, id 50052

Usługi ślusarskie

Potrzebujesz pomocy w domu lub na działce? Dzwoń! Podejmę się każdego zadania.
2017-04-21 09:54:23, id 50051

Kierowca C + E

Zatrudnię kierowcę C+E Scania+Firanka. Transport krajowy. Najlepiej Krobia i okolice 603878606
2017-04-20 20:44:31, id 50050

Grafik

Wymagania: – Minimum dwa lata doświadczenia na stanowisku grafika komputerowego – poczucie estetyki – znajomością trendów w projektowaniu graficznym – znajomością obsługi programów Adobe: Photoshop – przygotowanie projektów graficznych materiałów drukowalnych – przygotowywanie grafik / materiałów
2017-04-20 20:42:28, id 50049

Informatyk/Serwisant IT

Opis stanowiska: – wsparcie użytkowników infrastruktury i systemów komputerowych. – Instalacje i konfiguracje sprzętu i oprogramowania. – Konfiguracja sieci LAN, WAN. – diagnostyka i usuwanie problemów w działaniu infrastruktury i systemów – instalacja i konfiguracja

Informacje

Informacje o serwisie
Gostyński Portal Ogłoszeń  www.ogloszenia.gostyn24.pl stanowi bazę ogłoszeń drobnych oraz katalog firm. Oferujemy Państwu bezpłatne wpis wraz z możliwością  zamieszczenia, danych teleadresowych, a także zdjęć
Zapraszamy do zamieszczenia ofert.

W razie jakichkolwiek problemów lub błędów zauważonych w działaniu serwisu prosimy o kontakt: j.jedrkowiak@gostyn24.pl